מנורה מבטחים

"מקצועיות ואמינות רבה, שתודות לה כל ההיבטים השונים בפרויקט: תשתיות, אבטחת מידע בניית תהליכים ושדרוג לגרסאות חדשות מבוצעים בהצלחה רבה ובזמן"

כבר בשנת 2002 הבינה חברת מנורה מבטחים שכדי להתמודד בהצלחה עם נושא הגדרת זהויות וצורכי אבטחת מידע, עליה להטמיע טכנולוגיה חדשה ונכונה שתתמודד עם כמויות גדולות של לקוחות וצרכים ייחודיים ומורכבים של מערכות ורגולציות. לכן החליטה החברה לבצע פרויקט ניהול זהויות והזדהות אחת ( SSO ) עם חברת פרולינק, תוך שימוש במוצר IDM שנחשב למוצר המוביל בעולם בתחומו- היום כמו אז.

אומר גבי שובל, מנהל תחום מערכות רוחביות במנורה-מבטחים: "הצוות המקצועי והניהולי של חברת פרולינק מלווה אותנו במקצועיות ואמינות רבה, שתודות לה כל ההיבטים השונים בפרויקט: תשתיות, אבטחת מידע בניית תהליכים ושדרוג לגרסאות חדשות מבוצעים בהצלחה רבה ובזמן".

הפרויקט התחיל במענה שלם וכולל עבור אוכלוסיית סוכני הביטוח ובהדרגה עבר לשאר הלקוחות: עובדי החברה, לקוחות החברה בגלישה באינטרנט וגורמים חיצוניים נוספים כגון: מעסיקים, מרפאות שיניים ועוד. המערכת מבוססת על עקרונות מחמירים של ניהול זהויות ועושה שימוש במספר טכנולוגיות שהעיקרית שבהם כאמור IDM ובנוסף מערכת ייחודית מבוססת e-merge של סאפיינס שפותחה באמצעות אגף מערכות מידע בחברה.

נכון להיום המערכת תומכת בתהליכי קליטה/עזיבה, ניהול הרשאות ו- SSO לכל סוגי הלקוחות בארגון ולרוחב כ-200 מערכות שונות ומורכבות. למעשה, מתן/הסרת הרשאה ללקוח למערכת אחת או יותר נעשית באמצעות מסך אחד ועבור כל סוגי המערכות בכל הפלטפורמות השונות.